брайнофлекс,мозък,
ИМА ЛИ НЕЩО ПО ВАЖНО ОТ НАШЕТО ЗДРАВЕ? Има стара поговорка: ,,Здравето не е всичко, но всичко без здраве е нищо"
S2D - Стъпка към Вашата мечта!
22.03.2016 г.
Компонентите на комплекс Brain-о-Flex подобряват микроциркулацията в съдовете на главния мозъка, като предоставят на клетки хранителни вещества и кислород, помагат за нормализиране на кръвното налягане, премахват главоболието и виенето на свят и шум в ушите, дава яснота на ума. Това увеличава броя на ефективно функциониране на мозъчните клетки, включително работата на дори и "спящи" клетки. В резултат на това се подобрява паметта, повишава интелигентността и концентрацията, увеличава се скоростта на реакцията. Ефективно предпазва клетките от разрушаване, забавя стареенето на мозъка.
Кой трябва да поеме Brain-о-Flex:
- Всички хора, които се грижат за здравето си и се стремят да поддържат мозъка и нервната система в ерата на информационните технологии и постоянен стрес.
- Тези, чието естеството на работа е свързана с голяма отговорност, интензивен процес на мисълта, неравни натоварвания, творческа дейност или високо психо-емоционален стрес.
- Тези, които искат да заздравят своите интелектуални способности.
- За тези, които искат да подобрят функционирането на мозъка и защитават мозъчните клетки от разрушаване.
- Тези, които страдат от главоболие, световъртеж, високо кръвно налягане, шум и шум в ушите.
- Тези, които са под стрес, липса на сън, умора.
- Студенти и ученици по време на сесии за повишаване на концентрацията и подобряване на паметта.
- Тези, които пушат и пият кафе и алкохол.
- Тези, които са предразположени към атеросклероза и иска да защити своите кораби от високите нива на холестерол.
18.03.2016 г.
ПАРАЗИТИ И ГЪБИЧКИ
ПАРАЗИТИ И ГЪБИЧКИ - ПАРАЗИТИ - най-големите врагове на човечеството !!!
Отървете тялото си от животозастрашаващите паразити, докато не е твърде късно, да се отървем изобщо то тях.
Паразити в различна степен, заразени от 7 от 10 човека. Паразитите живеят не само в червата, а така също и в черния дроб, сърцето и дори мозъка, които причиняват значителни вреди и лишават всеки един от нас от пълно, щастлив живот. И първите признаци на наличието на паразити в организма са брадавици и pappilomy, но да вървим подред ...
Отървете тялото си от животозастрашаващите паразити, докато не е твърде късно, да се отървем изобщо то тях.
Паразити в различна степен, заразени от 7 от 10 човека. Паразитите живеят не само в червата, а така също и в черния дроб, сърцето и дори мозъка, които причиняват значителни вреди и лишават всеки един от нас от пълно, щастлив живот. И първите признаци на наличието на паразити в организма са брадавици и pappilomy, но да вървим подред ...
11.03.2016 г.
Хлябът - съвременната отрова, която ни убива бавно, но сигурно!Шокиращо разкритие!
Търсите хубав хляб – бял, бухнал, мек, със златиста хрупкава коричка. Ако може и да ухае подобно на този, който баба ви е месила в детството. В която и да е пекарна или хлебозавод в страната ще ви кажат: „Няма никакъв проблем! Вижте магазините ни – пълни са с апетитни хлебчета. С ким, със семена, с ръж. Едрозърнести и дребнозърнести...”
Но могат ли да издържат тези хлебчета до другия ден без напълно да изсъхнат и се разтрошат, запазват ли вкуса и аромата си?
Не. Защото за никого вече не е тайна, че съвременният хляб е сбирток от некачествено брашно от ГМО-пшеница, химически подобрители, консерванти, коварни Е-та за хубав фасон, емулгатори, амилази, протеази, ксиланази. Изобщо в тях може да се намери цялата Менделеева таблица, за която, разбира се, не е написано върху етикета им и която ние доброволни всеки ден поемаме в организма си. Затова много хора ходят с тъмни кръгове под очите, имат лоша кожа, коса и нокти,, напълняват, подпухват, задържат течности и се оплакват от алергии.
Брашното
Според известния американски кардиолог д-р Уилям Дейвис от Вашингтон, съвременната генно модифицирана пшеница – основна съставка на хляба, е „перфектна хронична отрова”. Но никой не ни информира, че алчните за по-високи добиви земеделци ни пробутват именно такава. Най-опасен в нея е глиадина – това не е глутен, а нов протеин, който всъщност е опиат. Засяга рецепторите на мозъка, които пък стимулират апетита. Д-р Дейвис твърди, че именно това е една от основните причини за масовото затлъстяване. Той е изчислил, че ГМО-пшеницата ни принуждава да изяждаме поне по 440 калории повече на ден и то 365 дни в годината. Да, никой не ни пречи да заместим вредния бял хляб с черен пълнозърнест. Това обаче е все едно да спреш цигарите и да минеш на такива с филтър, обясни д-р Дейвис. Той препоръчва житото да бъде заместено с лимец – прародител на пшеницата ,но това едва ли скоро ще се случи.
Българските зърнопроизводители безотговорно използват и прекалено много отровни пестициди, за да имат по-голям добив и да предпазят реколтата си от вредители. Това трови хората, които се хранят с хляб от зърното им. Няма контролиращ орган ,който да следи с какво количество пестициди се пръскат житните култури у нас. Информацията се потвърждава от американския концерн „Монсанто”, един от най-крупните разпространители на химикали и ГМО култури в света. От него признават, че най-големите поръчки от Европа за хербициди и други химически продукти идват от България. В момент, в който повечето европейски държави официално забраниха продуктите на индустриалния гигант „Монсанто”. За това помогна и потресаващият документален филм на Мари Моник Робен, в който тя показа мрачната картина на престъпленията към хората и околната среда на тази компания – производителка и на известните отрови аспартам, ориндж и др. С камерата си Мари Робен влезе в домовете на десеткинещастни семейства, загубили близки от рак, заради отровите на „Монсанто”.
Бял или черен?
Хората масово дължат проблемите си с храносмилането на добавките в хляба. Ако той е качествен, трябва да помага на перисталтиката и е много ценен за доброто й функциониране, за изхвърлянето на токсините от тялото. Само че не е. Все повече лекари препоръчват черния хляб като далеч по-полезен от белия. Според информация на изследователи от Калифорния, ако човек изяжда 5 филии бял хляб дневно, рискът да се разболее от рак нараства два пъти.
Проблемът обаче е с какво брашно е замесен препоръчителният черен хляб? Пълна илюзия е, че става дума за качествено, защото чистата хубава пшеница вече е дефицитна в целия свят. За тъмните и пълнозърнести брашна се използва по-нискокачествена. Още: много спорно е доколко в България се продава нормален черен хляб, защото истинският му вариант би трябвало да се изработи от малцова ръж – недопустим лукс за страната ни. Вече за никого не е тайна, че за да докарат тъмния цват на хляба, заводите и пекарните слагат в тестото кой какъвто оцветител има – застояло по складовете кафе, чай, цикории. Всичките те обаче са твърде невинни пред боите, които у нас безотговорно се изсипват в тестото на т.нар. „черен” хляб и това го доказа преди няколко месеца масираната проверка на инспектори. В случая вече става дума за отровните Е-та, на които продължаваме да не обръщаме особено внимание.
Колкото до много популярния и евтин типов хляб, той се меси от недоброкачествено бяло брашно с висок процент пепелност. Казано иначе - с повече едри люспи от обвивката на зърното, които за стомасите на мнозина са неприемливи. Още: при проверка в Германия беше доказано, че в 37% от брашната за пълнозърнести черни хлябове в Европа, се съдържа отровният пестицид глифозит. С него се пръскат семената за посев, за да не ги нападнат плевели. Само че той остава и в брашното.
Маята
В т.нар. заводски хлябове слагат мая – вреден и токсичен продукт, съдържащ термофилни дрожди /захаромицети/. Те рязко намаляват калция особено в организмаа децата, може да доведат и до смърт, твърди диетологът Огнян Симеонов. Още по времето на Хитлер е доказано, че милиони са хората със заболявания на червата, за които маята е истински бич. Защото термофилните дрожди са химически създадени микрорганизми, които изграждат твърди съединения. Те пък правят камъни в бъбреците и жлъчката, а в стомаха засилват процесите на гниене. Проблемът е, че количеството на маята в нашенския хляб е в пъти по-голямо от разрешената норма. Според българските стандарти тя не трябва да надвишава 4% от съдържанието на самия хляб. А в заводите бутат в тестото поне 4-6 пъти повече мая, плюс оцет и разни други вредни добавки. За да бухва тестото по-бързо. Така се печели време и се произвежда повече хляб.
Целият производствен процес на един заводски хляб е точно 1 час и 55 минути. Докато истинските майстори в малките пекарни го правят мераклийски - за 22 часа. Те активират закваската няколко пъти в денощието, понякога слагат малко мед, който е истински катализатор на процесите. В България се ползва и евтина турска мая, която е от живи бактерии, развъждани върху кости. Тя има специфичен и не добър мирис, който се усеща и в хляба. Никой още не е изследвал въздействието на тази мая върху организма.
Нежните подобрители - така наричат пекарите не само добавките в хляба, но и в козунаците, кроасаните, бутер тестото, корите за баница, тестото за пица. Иначе казано, всички онези тайни химикалчета, без които бизнесът им ще угасне. Клиентите дори не подозират, че има добавка, която пази влагата в хляба и вехтия козунак, и пречи да се развива мухъл. Така те са дълго време „пресни”. А т.нар. кремове, примерно в кроасаните, всъщност са течни химически пълнежи. Отделно самият найлонов плик, в който се опаковат както хлябове, така и кроасани, е силно токсичен.
Земята ни вече е уморена от химическите торове и хербицидите. Хлябът ни е силно химизиран още от полето. Затова здравето ни започва от нивата, а не от здравната каса. Причината е, че всичко, което дишаме пием и ядем /не можем и без хляб!/, се натрупва в човешкия организъм като отрови и тялото ни боледува. Как да се спасим? Може би ако всички подкрепим родното производство на здравословни храни. Но дава ли ни някой гаранция, че ще се откажем от братската дружба със зловещия химически концерн „ Монсанто”? И, виждате ли, изведнъж ще изчистим почвите си от отровите му? Не. В България е сигурно само едно, че сме болни.АВТОР SOSNOVINI.BG
УЧЕНИТЕ ПРЕПОРЪЧВАТ ДА СЕ ИЗПОЛЗВАТ НАТУРАЛНИ ДОБАВКИ КЪМ ХРАНАТА, ТОВА СА НАТУРАЛНИ ВИТАМИНИ, МИНЕРАЛИ, АМИНОКИСЕЛИНИ, МИНИ И МАКРО-ЕЛЕМЕНТИ, КОИТО ДА ПОМОГНАТ НА ОРГАНИЗМА ДА СЕ ПРОТИВОПОСТАВИ НА ВСИЧКИТЕ ТЕЗИ НЕГАТИВНИ СЪСТОЯНИЯ, НА КОИТО Е ПОДЛОЖЕН ОРГАНИЗМА НИ И БЕЗ КОИТО В ДНЕШНИЯ СВЯТ Е НЕ МИСЛИМО ДА СЕ ЖИВЕЕ. СВЕТОВНАТА ЗДРАВНА ОРГАНИЗАЦИЯ ПРОВЕЖДА ИЗСЛЕДВАНЕ ЗА КАЧЕСТВОТО НА ЖИВОТ, ЗДРАВЕ И ХРАНЕНЕ ПО МЕЖДУНАРОДНА ПРОГРАМА В ПАРТНЬОРСТВО С КОМПАНИЯ VISION, ИНСТИТУТА ПО ХРАНЕНЕ НА РУСИЯ, В КОЙТО ПРОЕКТ МОЖЕ ДА ВЗЕМЕ УЧАСТИЕ ВСЕКИ, КОЙТО ГО ИНТЕРЕСУВА ЗДРАВЕТО.
ИЗПОЛЗВАНЕТО НА НАТУРАЛНИ ДОБАВКИ КЪМ ХРАНАТА НЕ Е МОДА, ТО Е НЕОБХОДИМОСТ, АКО ИСКАМЕ ДА СМЕ ЗДРАВИ И ДА ЖИВЕЕМ ПО-ДЪЛГО И ПО-КАЧЕСТВЕНО.
Източник: ПИК
25.02.2016 г.
Здраве за детето без лекарства
Защо на децата, така силно се препоръчва да вземат рибено масло?
Всяка майка знае, че силният имунитет и развитието на детето зависи от неговото хранене. Особено важно за детският организъм е да приема висококачествени мастни киселини, а именно омега-3 група. Британски учени са доказали, че приемът на омега-3 има пряко въздействие върху здравето и поведението на децата.
Какво стои в основата на развитието на детето и силния ИМУНИТЕТ?
До две години в детето се формират голям брой мозъчни клетки, настройва се работата на вътрешните органи и имунната система. на едно дете в голям брой мозъчни клетки се формират, реорганизира работата на вътрешните органи и имунната система. Това е основата, върху която да се изгражда силен и издръжлив организъм. Тъй като децата в този момент е много важно да получите необходимите витамини и елементи, които помагат по всякакъв начин на младия организъм. В този период се изразходват много важни елементи, протеини и мазнини: те са необходими за изграждане на клетки. Клетъчната стена е 80% от фосфолипиди, които са основната съставна част на мастна киселина. Най-добре за тези цели са омега-3 мастни киселини. Това е така, защото видни лекари, книги за родители, списания и статии в Интернет са пълни с препоръките на голям брой риби в храненето на децата. Може би това ви изглежда сложно? Но ако не живеете в близост до морето, където можете да намерите качествени риба става цяло изпитание. Как да получите необходимите елементи за организма? Нека разгледаме по-долу.
КАКВА ОМЕГА-3 СЕ СЧИТА ЗА КАЧЕСТВЕННА И ОТ КЪДЕ ДЕ Я НАМЕРИМ ЗА НАШЕТО ДЕТЕ?
Основните натурални източници на мастни киселини омега-3 са - риба: сьомга, пъстърва, скумрия, херинга и риба тон. Месото и други храни съдържат малки количества омега-3 мастни киселини. Препоръчва се използване на омега-3 мастни киселини в седмичните рибни ястия, например, два пъти седмично, и веднъж - винаги ястие от видове мазни риби, като около 0,45 г / ден на омега-3 мастни киселини. Тези препоръки се отнасят за средно тегло на една чиния в 140 . Въпреки това, насоки пощадени децата, които ядат 140 грама риба - подвиг. В САЩ, Комитета по храните и храненето препоръчва деца в предучилищна възраст 0,15 г / ден, а Световната здравна организация -0.1-0.25 г / ден, в зависимост от възрастовата група.
За да не тича мама постоянно за свежи и качествени продукти за своето дете, има алтернативни решения.Това се 100% натурални продукти – рибено масло, мастна киселина Омега-3 в капсули.
Какво препоръчваме:
- За развитието на психоемоционалното и познавателните функции на детето, особено изоставащите в развитието деца.
- За развитие уменията на детето (пълзи, седи, ходене, говорене, и т.н.), когато те не отговарят на изискванията за възраст;
- За укрепване на имунитета на бебето, тъй като за имунната система Омега-3 се явява градивен материал, наравно с протеините.
- За укрепване на костите и ставите, подобряване състоянието на кожата и косата състояние.
За децата, които посещават училище:
Мазнини за организма са важни както за бебето, малките деца, така и за по-големите, които посещават училище. Ако семейството ви расте ученик, организма му също се нуждае от Омега-3. След 6 години, децата започват да водят активен социален живот. Адаптиране към училището, което представлява увеличение в физически и психически стрес, нов екип - всички тези промени са тежък стрес, и през този период организма на детето се нуждае от подкрепа. Омега-3 полиненаситени мастни киселини предпазват мозъчните неврони, и помагат да се запази спокойствие в стресови ситуации. Редовният прием на рибено масло за деца за подобряване на паметта и вниманието, подобрява адаптивните възможности на централната нервна система.
Ако имате момче или момиче, което се занимава активно със спорт, при дневен прием на рибено масло за деца би било добра превенция на фрактури, сколиоза, намаляване зрението на детето. Купете Омега-3 сега и нека децата ви да са здрави!
Детски комплекс
#junior #juniorneo #vision #деца #ребьонка #здраве #здоровье #омега3 #мастникиселини #натурални #ученици #рибеномасло
18.02.2016 г.
Днес ние ще обсъдим прекомерна консумация на червено месо, и какви опасности крие за нашето здраве. Какво е безопасно и как можем спокойно да се насладите на нашите пържоли?
Какво се случва, когато ние ядем много месо?
L-карнитин, химическо вещество, обикновено присъства в червеното месо (и в някои енергийни напитки), променя състава на чревната флора, което води до потенциално повишен риск от сърдечно-съдови заболявания.
Според изследване в Съединените щати, промяната в бактериите, живеещи в храносмилателния тракт води до увеличаване на вещество, свързано с развитието на атеросклероза (артерия стеснение или непроходимост).
L-карнитин увеличава бактериите че метаболизира, генериране на още по-големи количества от вещества, които причиняват атеросклероза. L-карнитин в чревната флора може да се преобразува в триметиламин N-оксид (известен като TMAO). Месоядците обикновено имат повече от преобразуващите бактериите. TMAO е свързано с бъдещето на риска от сърдечно-съдови заболявания и може да предизвика сериозни проблеми със сърцето.
Пробиотиците за здравето на сърцето
За да се предотвратят тези опасности,за да се промени животинския протеин, за да засадят протеинови източници, като конопени семена или черен боб, които са с високо съдържание на фибри помага за премахване на токсините.
Любителите на месо за които е трудно да стоят настрана от червено месо трябва да се вземат пробиотици и пребиотици добавки като Bio-В програмата. Отнети непрекъснато полезни бактерии помагат да се поддържа здравословен баланс на чревната флора и не позволявайте на бактериите, които синтезират TMAO доминират. Bio-В смарт пробиотик програма може да се балансират чревната микрофлора по време на една програма на времето - 120 дни.
13.02.2016 г.
Нова наслада от линията «Smart Food»: съчетайте полезното с приятното
Oт 14-ти февруари нашите ограничено издание на умен храна chocolight ще бъдат на разположение за ваше удоволствие и здраве при gos ес. този шоколад био-хранителна добавка е много богат и много вкусна добавка към диетата ти за твоята дневно потребление и здравословния начин на живот.
учени, кардиолози и шоколад занаятчии са създали един изключителен продукт за вашето здраве и наслада. витамини, аминокиселини, микроелементи и растителни екстракти всички са комбинирани в тъмен шоколад.
изберете любимата ти или да ги пробвам всички: chocolight любов за сърдечно-съдови здраве, chocolight мисли за нервната система, или chocolight чар за здрави кожата, костите, зъбите, ноктите и косата.
Подготвили сме ви много сладка изненада, част от линията «Smart Food». От 14 февруари пускаме ограничени количества от нашата продукция «Smart Food Chocolight», която може да бъде закупена не само за удоволствие, но и за здраве.
Учени, кардиолози и производители на шоколад създадоха за вашето здраве и удоволствие един изключителен продукт – черен шоколад, съдържащ витамини, аминокиселини, хранителни микроелементи и растителни екстракти. Тази хранителна добавка под формата на шоколад е ценно и вкусно допълнение към ежедневното ви хранене и здравословeн начин на живот.
Най-новите изследвания показват, че консумацията на шоколад всеки ден намалява риска от сърдечно-съдови заболявания с 37%, от възникване на диабет с 31%, а на инфаркт с 29% в сравнение с хора, които не консумират този продукт.
Експертите по хранене препоръчват всеки ден да се консумират здравословни и балансирани храни — повече плодове и зеленчуци, по-малко мазнини и пречистени въглехидрати, сол и захар! Въпреки това има сладки храни, които дори кардиолозите препоръчват. Учените от лабораторията DEM4 разработиха продукт, обогатен с полезни витамини, растителни екстракти и микроелементи.
«Chocolight Love» е полезен за здравето на сърдечно-съдовата система и кръвоносните съдове. Витамин B12 стимулира растежа на клетките при преноса на кислород, натуралните растителни екстракти намаляват нивото на холестерола в кръвоносните съдове, а хранителните микроелементи поддържат в норма кръвното налягане и действат като антиоксиданти.
«Chocolight Think» подобрява работата на мозъка и нервната система. Витамините снабдяват мозъка с хранителни вещества и подпомагат развитието му, способстват възстановяването на нервната система, а растителните екстракти подобряват паметта.
«Chocolight Charm» е много полезен за здравето на кожата, костите, зъбите, ноктите и косата. Витамините помагат да се забави процеса на стареене и действат като антиоксиданти, хранителните микроелементи гарантират правилната работа на мускулите и участват в процеса на клетъчното делене.
За да видите специалното ни предложение за Свети Валентин и целия асортимент на «Chocolight», влезте в нашия интернет магазин www.visionshop.me.
Не отлагайте покупката — количествата са ограничени.
4.02.2016 г.
Аз имам 22 години опит като лекар. Преминах специално обучение в Медицинския център на Администрацията на Президента на Русия.
Историята за идването ми в компания „VISION“ е:
Преди седем години работех като завеждащ поликлиника с колектив от 150 човека. Моето дете боледуваше от бронхиална астма и никакви видове лечение не даваха осезаеми резултати. Търсех изход за да помогна на детето си. Минахме през всички институти, професори в Москва, традиционни методи на лечение. Като лекар разбирах колко страшно е това, но като майка вярвах, че обезателно ще намеря нещо, и търсех. Когато преди седем години ми разказаха за натурални продукти, това много ме заинтересува. Започнах да пробвам да работя с тях и разбира се, започнах да ги давам на своето дете. От тези продукти аз видях много резултати в други хора. Но мен ме смущаваше едно резултати получаваха не всички хора, а само не голям процент. Когато през 1996 г. се появиха БАД “VISION“, аз бях просто шокирана, защото всички мои близки получиха добри резултати от тях. В края на първия месец от приема им, моето дете престана да получава пристъпи от бронхиална астма. И ето вече 6 години, то не е получило нито един пристъп от тази страшна болест. Получавайки положителни резултати аз разбрах, че нямам право да мълча за това. Тази продукция е необходимо да се дава на всички хора, които са се уморили да ходят по аптеките. И често, това са хора с хронични заболявания от които няма никаква перспектива за оздравяване. Тези заболявания водят към влошаване състоянието на организма. И когато болните ми се оплакваха, че им е все по-зле, аз като лекар говорех: Какво искате ? Хроничните болести не водят към подобрение, а към влошаване. “ Сега ми е страшно, че с това съм ги утешавала. А беше така, защото нямаше какво да им предложа. И до сега много лекари продължават така да утешават своите болни.
Абонамент за:
Публикации (Atom)








