
ИМА ЛИ НЕЩО ПО ВАЖНО ОТ НАШЕТО ЗДРАВЕ? Има стара поговорка: ,,Здравето не е всичко, но всичко без здраве е нищо"
S2D - Стъпка към Вашата мечта!
19.09.2013 г.
как смятате, дали достатъчно сериозно се замисляме всички ние за това, какво правим и достатъчно ли е за нашето здраве?
Нищо.Дали съм крайна с моя отговор? С малки изключения. Защо? Защото то е безплатно. Ние се раждаме и смятаме здравето си за даденост. Нищо не сме заплатили за него и затова смятаме, че не е нужно и нищо да правим. И когато започнат да се проявяват някакви симптоми и проблеми, си казваме – то е от ЕГН-то.Започваме да си даваме някакви обяснения, защото така или иначе...И никога не си задаваме въпроса, аз какво направих, за да не стигна до тук. А може би не знаем? Или не искаме да знаем?
Днес има достатъчно информация и човек може да се информира, но искаме ли? Смятаме ли,че това е най, най-важното, което трябва да знаем . Това се нарича просто профилактика. Или грижа, подръжка на тялото така, както се грижем за автомобила, къщата си..Но, нали все не стига за това. За всичко друго ще намерим, но за профилактика на здравето ни, все не стига. Защо толкова много болести носим в себе си? Защо толкова рано умират млади хора, пред които живота едва започва? Защо все нови и нови болести, все нови и нови аптеки, а ние все по-болни и по-болни?
Та моят баща е починал едва на 42г, брат ми на 52, а майка ми на 67. А каква е моята прогноза за здраве и живот, ако не взема мерки? Как смяташ Ти?
За мен отговора е ясен и много страшен.За мен това беше ясно и знаех, че трябва да направя нещо важно, бързо, срочно, неотложно. Но, не знаех какво. Знаеш ли, влизах и излизах от аптеките и не можех да се ориентирам в това море от предлагане. Имаше лекарства за всичко. За кое по-напред трябваше да вземам аз, за да мога да променя нещата? За дископатията ли, или за гърлото, за главата или сърцето, за отслабване или за костите...За кое по-напред? А противопоказанията ме плашеха, те бяха повече от колкото показанията.
И в този момент аз се запознах с компания Вижън. Непознат за мен човек по интернет ми разказа, как той е подобрил здравето си. Не си спомням днес какво ми е казал още, но аз запомних три неща, които помня и до днес.Натуралност, безопастност и ефективност.
Действат на всички органи и системи, като на един. Три неща, заради които аз казах да, това ще употребявам и аз. Вече повече от 4 години ползвам продуктите на Вижън.Имам своите резултати. Ползват ги всички в семейството ми, имат и те своите резултати. Да подобрявам и съхранявам здравето си и това на хората които обичам, това днес е моя мисия. Мисия, да помагам на хората, да бъдат здрави и щастлриви. Да помагаш на хората в едно толкова социално дело е толкова удовлетворяващо, че си струва човек да живее.
А защо точно с Вижън? Очаквай продължение на моите размисли..
А аз ще се радвам да чуя мнението Ви по темата. Пишете, обратната връзка е важна за мен.

3.09.2013 г.
28.07.2013 г.
За Вас част от тренинга на кавалера на ордена на Брилянтното Съвършенство, лауреата на национална премия ,,Здраво поколение ХХI” Тамара Пшенникова - ,,Концепция на БАД и преимущества на БАД на компания Вижън”
Здравеопазване – това е състояние на щастие. Ако човек няма здраве, всичко в света губи значение за него. Но се замисляме понякога късно, когато проблемите стигат твърде далеч.
Искате ли да бъдете здрави? Да съхраните здравето си в продължение на много, много години? Разбира се, ще кажете. Кой не иска това? Тогава въпросът е: какво правим за това? Някои спортуват, някои бягат сутрин, някои просто гладуват, някои са на диета. А други пречистват тялото си с примитивни и понякога небезопасни, но винаги не толкова ефективни методи. Малцина знаят, че тези мерки са много недостатъчни, за да бъдем наистина здрави в днешно време.
Какви фактори влияят на здравето ни? Първият фактор е стресът. Стресът на работа, у дома, на улицата, вечер, след като сме гледали новините по телевизията. Можем ли да избегнем стреса в живота ни? Разбира се, че не. Животът е многостранен.
Вторият фактор, влияещ върху здравето ни, е екологията. Промишлените емисии, отработените газове на превозните средства, които в големите градове стават все по-вреден фактор, по-вреден дори от емисиите на промишлените предприятия. И водата, която на мнаго места не е годна за пиене.
Електромагнитното излъчване от уредите: телевизори, компютри, хладилници, микровълнови, многократно подскачащи бетонни скелети на нашите домове, преминава през тялото ни много пъти. Мобилен телефон, без който не можем ? Ако мобилният телефон се постави в гнездото при яйцата на кокошката в продължение на три часа, то след това от тези яйца никога не се излюпват пилета. Те умират. Това е само един факт.
Може ли да се откаже човечеството от постиженията на цивилизацията? За съжаление, не.
Третият фактор, който оказва влияние върху нашето здраве, това е храната. Именно на този фактор ние можем да влияем. А този фактор определя 70% от здравето ни. Сравнете: медицината определя само 10-12% от нашето здраве.
Но храненето на съвременния човек, абсолютно не съответства на нуждите на организма.
Работата е там, че всички клетки в тялото ни постоянно се обновяват. И за изграждане на нови клетки постоянно са нужни хранителни вещества. Те са повече от 100. Те трябва да постъпват в нашия организъм в пълния обем с храната ежедневно.
Но съвременният начин на живот не ни позволява да се храним правилно. Най-острият проблем за всички развити страни - дефицитът в храната, е на така наречените хранителни микроелементи. Първо, на всички витамини и минерали - най-важните регулатори на всички функции на нашия организъм. И без значение как сме се опитали да разнообразим диетата си, яденето на плодове и зеленчуци три пъти на ден, толкова много витамини и минерали, колкото е необходимо на организма в един ден, не можем да употребим. В действителност, ние консумираме не повече от 30% от дневната нужда. Ето и статистиката на Института по хранене към Руската академия на медицинските науки:
Недостиг на витамин С – при 100% от населението.
Недостиг на витамин B – при 70% от населението.
Ние си мислим, че се храним нормално. Но нашите клетки умират поради недостиг на посочените по-горе компоненти. Клетки започват да боледуват. И тъй като ситуацията не се променя, болестта става хронично заболяване. Болният човек отива на лекар. Той му предписва лекарство, което обикновено само облекчава симптомите. И на "гладните" клетки се прибавя допълнително натоварване, което създават тези неприсъщи синтетични вещества. За това се изразходват допълнителни сили, които в "гладните" клетки и без това са малко.
Може ли един гладен човек да работи ефективно? Разбира се, че не. По същия начин и гладната клетка. Простата идея да се хранят клетките, е възникнала у учените през 40-те години на миналия век. Хранете се с естествени съставки, извлечени от растения. Това е вид храна, концентрат, състоящ се от витамини, минерали и други важни хранителни вещества. Хипократ е казал: "Нека храната бъде вашето лекарство и лекарството – вашата храна". Този концентрат са здравословна храна без баластра, наречена хранителна добавка. "BIOS" означава живот. И това наистина е допълнение към живота. Нашият организъм най-накрая може да попълни катастрофалната липса на витамини и минерали. Хранителните добавки ще решат този проблем на съвременния човек.
30.06.2013 г.
Продукти - ВНИМАНИЕ! ВАЖНО!!!РАДИАЦИЯ!
Продукти - ВНИМАНИЕ! ВАЖНО!!!РАДИАЦИЯ!
За да направите най-добра Вашата профилактика, Вижън се е погрижел за това с уникалния продукт Di Gard nano!
http://vipignatova.boosterhit.com/102.html?shoppage=di-guard-nano
За да направите най-добра Вашата профилактика, Вижън се е погрижел за това с уникалния продукт Di Gard nano!
http://vipignatova.boosterhit.com/102.html?shoppage=di-guard-nano
Пробвайте!
26.06.2013 г.
Тайни общества от години крият обикновен витамин убиец на рака
20:20 / 16.05.2013
Ако един обикновен витамин може да лекува рака, то за миг ще се срути цялата машина на трупане на богатства от страданията и смъртта на хората
Едуард Грифин
Американският автор Едуард Грифин, в своята книга "Свят без рак" описва истината за едно откритие пазено в тайна, за лечебните свойства на витамин В17, наричан още – лаетрил или амигдалин.
Това вещество убива бързо раковите клетки. Авторът дава сведения за успешно излекувани пациенти болни от рак и научни обяснения за неговото действие и задава въпроса защо не е приет от ортодоксалната медицина за прилагане в борбата с коварната болест. В началото на неговото откриване са излекувани много хора в клиниките преди да го забранят от фармацевтичните компании.
Грифин разбира, че проблема за въвеждане на витамин В17 от ортодоксалната медицина не е в науката, а в политиката на световния елит в областта на рака. Милиарди долари се изразходват всяка година за изследвания за лечение на рака, други пък се харчат за производство на химически лекарства за борба с болестта. И така тайната за витамин В17 представлява икономическа мотивация за доминиращата фармацевтична промишленост.
С други думи от рака повече хора живеят, отколкото умират.
Ако това не беше се прикрило, нямаше да натрупат огромните си печалби гигантската индустрия на фармацевтичните компании. Ако един обикновен витамин може да лекува рака, то за миг ще се срути цялата машина на трупане на богатства от страданията и смъртта на хората. Фармацевтичните компании никога няма да проведат изследване с един прост продукт, който се продава във всеки магазин, защото не могат да патентоват природен продукт.
Витамин В17, който убива рака се намира в плодовите костилки най-много в кайсиевите. Те бяха обявени за лекарство против всички видове рак още преди 35 години. Но още след края на втората световна война д-р Макс Герсон е лекувал пациенти успешно с него като го включил в своят метод за лечение на рака.
Амигдалинът се съдържа в кайсиевите ядки, в бадемите, горчивия бадем, вишни, праскови, сливи, ябълковите семки, соргото, просото, лененото семе, лещата, някои бобови култури, гроздето, в някои билки и в много други продукти, които съвременния човек не употребява.
Цивилизованият начин на живот е наложил да се храним с рафинирани брашно, захар, олио и други фабрични продукти, докато естествените натурални храни не се намират в нашето меню отдавна. Нашите дядовци и баби са се хранили с натурална нерафинирана храна и рака е бил рядко явление. Те са употребявали сушени плодове, натурален хлаб и даже хляб от просо. По този начин те са поемали нужните витамини в това число и амигдалина.
Витамин В17 е бил забранен да се употребява за лечение на рака преди около 35 години. Учените бяха заявили, че ако човек употребява всеки ден от този витамин, никога няма да се разболее от рак. Фармацевтичните гиганти и министерството на здравеопазването на САЩ оказаха натиск върху Управлението на контрола върху храните и лекарствата да обяви за незаконна продажбата на витамин В17с приложената към него информация за лечебните му свойства срещу рака, а също така и продажбата на сурови кайсиеви ядки. Тактиката включваше разпространяването на слуха, че кайсиевите и бадемовите ядки съдържат цианиди (което е вярно) и че те могат да отровят тези, които ги консумират. Но истината е друга, никой не се е отровил от тях даже и в по-голямо количество, които са ги яли.
Това е стратегията на тайните общества като илюминати, масони, билденберги и други за трупане на богатства, за намаляване на населението на земята и за въвеждане постепенно на нов световен ред. Лекарствата, храните, ГМО и други средства са техния арсенал за провеждане на плановете им за поробване на човечеството.
Тези неща са били предсказани в Библията и са описани в пророчествата в Откровение 13-та глава и на други места. Ето по този повод два цитата: Откровение 13 глава стихове 16 и 17 „И принуждаваше всички, малки и големи, богати и сиромаси, свободни и роби, да им се тури белег на десницата или на челата им; за да не може никой да купува или да продава, освен оня, който носи за белег името на звяра, или числото на неговото име, пишат авторите на статията"
Източник: lechitel.net
PS: Аз редовно пия натуралните си витамини, това препоръчвам и на вас!Може да се информирате и ще се радвам да бъда Вашият личен консултант.
http://vipignatova.boosterhit.com/
25.06.2013 г.
15-те черти на магнетичния човек
Има хора, които са вечно спокойни, постоянно усмихнати, позитивни. Общуването с тях е много приятно. Затова много често всички наоколо ги търсят и сякаш опитват да са по-близо до тях, пише "Мениджър Нюз".
Тези хора несъмнено имат проблеми, но някак, с общуването си, успяват да станат неустоимо магнетични. Привлекателни са за противоположния пол и изобщо за хора от всякакви възрасти, които търсят начин да комуникират с тях.
Блогърът Марк смята, че повечето хора можем да бъдем такива, ако променим някои модели в поведението си и мисленето си. Той определя 15-те черти на магнетичния човек. Според него те са:
1. Да вършиш правилните неща. Никога да не се страхуваш да правиш това, което в сърцето си знаеш, че е редно. Особено, ако залогът е щастието на друг човек.
2. Да не клюкарстваш и да не правиш повърхностни преценки. Големите умове дискутират идеи. Тези на средно ниво дискутират събития. Малкият ум говори за другите хора. Правилната стратегия е: Ако не разбираш някой, задавай въпроси.
3. Да издигаш другите нагоре. Този вид хора уважават и стимулират свободния прогрес на останалите. Така самите те се издигат.
4. Да окуражаваш хората, които имат нужда от това.
5. Да бъдеш позитивен. Да мислиш положително. Да говориш каквото трябва. Да се извиняваш бързо и да прощаваш още по-бързо.
6. Да приемаш своята уникалност. Да не прекарваш време от живота си, за да изпълняваш невъзможната задача да бъдеш някой друг.
7. Да правиш нещата за да се забавляваш и заради страстта.
8. Да бъдеш нежен.
9. Да отхвърляш нуждата винаги да бъдеш прав. Да знаеш, че не е задължително някой друг да е сгрешил, за да имаш право.
10. Да бъдеш лоялен. Да бъдеш верен на партньорите си. Да бъдеш честен.
11. Да си гъвкав и да се стараеш да държиш ума си отворен за всички промени, които ти се налагат, за да пораснеш и да се развиеш.
12. Да вярваш в себе си и във всичко, което си. Да бъдеш убеден, че вътрешната ти сила е по-велика от препятствията пред теб. Да знаеш, че никой не може да свърши нещата за теб, вместо теб самия.
13. Да вярваш в мечтите си. Да знаеш, че този, който се надяваш да станеш някой ден, е много голяма част от този, който си днес.
14. Да опитваш. Да знаеш, че можеш да направиш всичко с живота си, като първо преодолееш страха от това да се пробваш. Да поемеш по някакъв път като вземеш сложно решение и предприемеш действие. Да започнеш да отстраняваш неща от живота си, които ти отнемат от щастието и да започнеш да включваш други, които добавят към живота ти още живот.
15. Да прегърнеш възможностите на утрешния ден. Без съжаление. Без да гледаш назад и да те дърпа миналото. Да осъзнаеш и приемеш възможната поява както на най-прекрасни събития, така и на ужасяващи провали.
От marcandangel.com
Има хора, които са вечно спокойни, постоянно усмихнати, позитивни. Общуването с тях е много приятно. Затова много често всички наоколо ги търсят и сякаш опитват да са по-близо до тях, пише "Мениджър Нюз".
Тези хора несъмнено имат проблеми, но някак, с общуването си, успяват да станат неустоимо магнетични. Привлекателни са за противоположния пол и изобщо за хора от всякакви възрасти, които търсят начин да комуникират с тях.
Блогърът Марк смята, че повечето хора можем да бъдем такива, ако променим някои модели в поведението си и мисленето си. Той определя 15-те черти на магнетичния човек. Според него те са:
1. Да вършиш правилните неща. Никога да не се страхуваш да правиш това, което в сърцето си знаеш, че е редно. Особено, ако залогът е щастието на друг човек.
2. Да не клюкарстваш и да не правиш повърхностни преценки. Големите умове дискутират идеи. Тези на средно ниво дискутират събития. Малкият ум говори за другите хора. Правилната стратегия е: Ако не разбираш някой, задавай въпроси.
3. Да издигаш другите нагоре. Този вид хора уважават и стимулират свободния прогрес на останалите. Така самите те се издигат.
4. Да окуражаваш хората, които имат нужда от това.
5. Да бъдеш позитивен. Да мислиш положително. Да говориш каквото трябва. Да се извиняваш бързо и да прощаваш още по-бързо.
6. Да приемаш своята уникалност. Да не прекарваш време от живота си, за да изпълняваш невъзможната задача да бъдеш някой друг.
7. Да правиш нещата за да се забавляваш и заради страстта.
8. Да бъдеш нежен.
9. Да отхвърляш нуждата винаги да бъдеш прав. Да знаеш, че не е задължително някой друг да е сгрешил, за да имаш право.
10. Да бъдеш лоялен. Да бъдеш верен на партньорите си. Да бъдеш честен.
11. Да си гъвкав и да се стараеш да държиш ума си отворен за всички промени, които ти се налагат, за да пораснеш и да се развиеш.
12. Да вярваш в себе си и във всичко, което си. Да бъдеш убеден, че вътрешната ти сила е по-велика от препятствията пред теб. Да знаеш, че никой не може да свърши нещата за теб, вместо теб самия.
13. Да вярваш в мечтите си. Да знаеш, че този, който се надяваш да станеш някой ден, е много голяма част от този, който си днес.
14. Да опитваш. Да знаеш, че можеш да направиш всичко с живота си, като първо преодолееш страха от това да се пробваш. Да поемеш по някакъв път като вземеш сложно решение и предприемеш действие. Да започнеш да отстраняваш неща от живота си, които ти отнемат от щастието и да започнеш да включваш други, които добавят към живота ти още живот.
15. Да прегърнеш възможностите на утрешния ден. Без съжаление. Без да гледаш назад и да те дърпа миналото. Да осъзнаеш и приемеш възможната поява както на най-прекрасни събития, така и на ужасяващи провали.
От marcandangel.com19.06.2013 г.
VenoStrong(ВеноСтронг)- Нова формула за вените
VenoStrong(ВеноСтронг)- Нова формула за вените
Нов резултат, който искам да споделя:
Имате ли проблем с венозната система?
Обадете се, ще се радвам да мога да Ви помогна.
Нов резултат, който искам да споделя:
Имате ли проблем с венозната система?
Обадете се, ще се радвам да мога да Ви помогна.
Абонамент за:
Публикации (Atom)



